Värisilmä Parikkala

Parikkalan Väri Oy

Parikkalantie 17
59100 Parikkala
Puh. 05 430 929, 05 430 989
parikkalan.vari@parikkalanvari.fi

Aukioloajat:
ma-pe 8:30-17:00
la 9:00-13:00

Henkilöt

Juha Muhonen

Kauppias, Maalitohtori

juha.muhonen@parikkalanvari.fi
044 755 0660

Mari Silventoinen

Tunnetila -sisustusneuvoja, maalit, lattianpäällysteet, sisustustarvikkeet

mari.silventoinen@parikkalanvari.fi
044 755 0661

Reeta Konttinen

Maalit, lattianpäällysteet, sisustustarvikkeet

reeta.konttinen@parikkalanvari.fi
044 755 0663

Kirsi Jalkanen

Kukkakauppa, hautaustoimistopalvelut

kukkakauppa@parikkalanvari.fi
040 865 4865

Ansa Europaeus

Puutarha, kukkakauppa

kukkakauppa@parikkalanvari.fi
044 755 0676

Matti Piiparinen

Rakentaminen, rautakauppatuotteet

matti.piiparinen@parikkalanvari.fi 044 755 0674

Jonna Sinkkonen

Maalit, lattianpäällysteet, sisustustarvikkeet sekä rautakauppatuotteet

jonna.sinkkonen@parikkalanvari.fi
044 493 2660

Rauno Europaeus

Euronics

rauno.europaeus@euronics.fi
044 755 0677